Lampa wisząca Malia — elegancja i nowoczesność![1]

Lampa wisząca Malia to stylowa propozycja idealna do salonu, jadalni lub na przestronną klatkę schodową. To, co wyróżnia ten model to efektowny kształt kloszy czarnych kloszy z metalu oraz stylowe złote zdobienie na każdym z nich. Lampa prezentuje się niezwykle efektownie i dobrze sprawdzi się w pomieszczeniach reprezentacyjnych.

Trzy stalowe klosze zostały umieszczone na symetrycznych zwisach o różnej długości. Lampa zwisa z okrągłej czarnej podsufitki, osiągając maksymalnie 128 cm wysokości. Każdy z kloszy posiada intrygujące złote zdobienie. Połączenie czerni i złota wygląda bardzo elegancko o szlachetnie.

Lampa Malia posiada trzy punkty świetlne. Do modelu pasują żarówki o trzonku E27 oraz maksymalnej mocy świetlnej 40W. Klasa szczelności IP20 zabezpiecza konstrukcję lampy przed osadzaniem się pyłu i zanieczyszczeń z zewnątrz.

Lamp wisząca Malia świetnie sprawdzi się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrzach, nadając im elegancji oraz blasku. Możesz także uzupełnić oświetlenie innymi lampami z serii.

Sądzę, że chodzi o ta lampę https://www.elampy.pl/lampy-wiszace/12399-lampa-wiszaca-malia-pnd-85949-3-bkgd.html?utm_source=sempai&utm_medium=feed&utm_campaign=Elampy_CSS&gclid=CjwKCAjw-ZCKBhBkEiwAM4qfF1FxIuddM9C5z1wi8WRpXA7M9GwfzaF2y0Sq2hf_qZKZVMju_ji_ARoC3NMQAvD_BwE

mimo że kod wskazuje na inny model

Wymiary
Długość 128 cm
Średnica 33,5 cm
Waga 4.3 kg
Do pobrania