Lampa wisząca Malmo - szwedzka prostota w Twoim domu

Nazwa Malmo stanowi niewątpliwe nawiązanie do szwedzkiego stylu wykańczania przestrzeni. A ten ma co najmniej kilka wyróżników. Na listę wpisać należy chociażby przeważającą prostotę form, połączenie bazowych materiałów oraz spokojną kolorystykę. Każdy z tych wymogów z powodzeniem spełnia Lampa wisząca Malmo.

Twórcy tej lampy sufitowej w pierwszej kolejności postawili na niezwykle prostą formę. Nie zależało im jednak na ostrych liniach, a bardziej krągłościach. Zarówno element mocujący przy suficie, jak i klosz wyglądają jak połowa kuli. Dla lepszego efektu lampa wisząca jest wykończona połączeniem matowej, eleganckiej bieli i drewnianego, surowego akcentu.

Długość Lampy wiszącej Malmo jest określona na 100 cm. Szerokość klosza to 45 cm. Aby urządzenie mogło dostarczyć przestrzeni wystarczającą ilość światła, twórcy wyposażyli je w gwint służący do montowania żarówki w standardzie E27. Źródło światła ma maksymalną moc na poziomie 60 W oraz może spełniać wymogi klasy energetycznej od E do A++.

Malmo - wymiary
Długość 100 cm
Średnica 45 cm
Waga 2.7 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Auhilon Deco Lighting
Pozostałe informacje
Źródło światła E27 60W
Materiał metal/drewno