Lampa wisząca Malmo - monochromatyczny klasyk

Czerń i biel to zestawienie, które prawdopodobnie nigdy nie wyjdzie z mody. Uchwycone w nowoczesnej formie, takiej jak lampa wisząca Malmo będzie ozdobą każdego wnętrza o nowoczesnym wystroju.

Lampa wisząca Malmo została wyprodukowana ze stali pomalowanej na matową biel. Czarne przewody w wyrazisty sposób odcinają się od całości konstrukcji, nadając lampie interesującego akcentu kolorystycznego. Biało-czarna lampa to jednocześnie bezpieczny, jak i odważny wybór. Bezpieczny, ponieważ sprawdzi się w większości pomieszczeń ze względu na kolorystykę, ale też odważny, ponieważ kolekcja Malmo wyróżnia się nowatorskim wzornictwem.

Ta minimalistyczna lampa doskonale sprawdzi się w pomieszczeniach takich jak kuchnia, ale też jadalnia, salon czy nawet sypialnia. Jeśli zostanie uzupełniona żarówkami o dużej mocy, na pewno oświetli nawet najciemniejsze pomieszczenie. Lampa wisząca Malmo jest częścią większej kolekcji, w której znajdują się różne ciekawe warianty kolorystyczne - z pewnością znajdziesz wśród nich lampę idealną dla siebie.

Malmo - wymiary
Szerokość 51 cm
Wysokość 102 cm
Waga 4.49 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Argon
Pozostałe informacje
Źródło światła żarówka
Materiał stal
Typ gwintu E27
Max moc źródła światła 60W
Ilość źródeł światła 2
Źródło światła w komplecie nie
Gwarancja 2 lata
Atuty produktu
A++