Lampa wisząca Malmo - pochwała nowoczesności

Przemyślane oświetlenie domu to klucz do uzyskania nastroju odpowiedniego dla danej chwili i okazji. Ma tę zaletę, że wydobywa piękno wnętrz po zachodzie słońca oraz jako dekoracja zdobi je przez cały dzień. Jeśli chcesz poza funkcją rozświetlania osiągnąć taki efekt, zainteresuje Cię lampa wisząca Malmo.

Należy ona do grupy lamp, które dekorują dom zarówno przed, jak i po włączeniu. Ma niezwykle oryginalny design z pękatym kloszem zamocowanym do obejmującej go, kanciastej ramki. Wykonanie z chromowanej stali daje piękny, nieco lustrzany efekt połysku oraz zapewnia wysoką trwałość. W półotwartym kloszu umieszczono oprawkę na żarówkę z gwintem E27. To najczęściej wykorzystywany typ, zatem znalezienie pasującej żarówki nie sprawi Ci najmniejszych trudności.

Ta chromowana lampa atrakcyjnie zaprezentuje się we wnętrzach miłośników różnych stylów: nowoczesnego, minimalistycznego, loftowego oraz glamour. Jej srebrny połysk dodaje elegancji i charakteru zarówno surowym, jak i przytulnym pomieszczeniom. Lampa sprzedawana bez żarówki. Wymiary: średnica: 22 cm, wysokość: 102 cm. Typ gwintu: E27.

Wymiary
Średnica 22 cm
Wysokość 102 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Argon