Lampa Maral — ciekawe kształty, klasyczne kolory

W naszej ofercie znajdziesz szereg interesujących lamp, które zostały zaprojektowane z myślą o nowoczesnych i eleganckich wnętrzach. Dobrym na to przykładem jest lampa wisząca Maral, posiadająca aż trzy płomienie. Ciekawa konstrukcja zdecydowanie zwraca na siebie uwagę, jednak lampa nie jest przesadzona. Kolory nie rzucają się nadmiernie w oczy — jest to czarny mat oraz chrom. Wybierając lampę wiszącą Maral, zapewnisz swojemu wnętrzu dostateczne oświetlenie, ale także wspaniałą ozdobę, obok której nie sposób jest przejść obojętnie.

Lampa wisząca Maral stanowi inwestycję na długie lata — charakteryzuje się trwałością i odpornością. Została wykonana ze szkła oraz stali, co wpływa pozytywnie zarówno na jej jakość, jak i ciekawy wygląd.

Lampa wisząca Maral posiada trzy źródła światła o maksymalnej mocy 60 W. Dzięki temu jest w stanie skutecznie oświetlić średnie lub małe pomieszczenie.

Wymiary lampy wynoszą 40 × 40 × 40 cm. Nie zajmuje wiele miejsca, zatem może okazać się trafnym wyborem również w przypadku ciasnych korytarzy.

Wymiary
Długość 20 cm
Szerokość 14 cm
Wysokość 22 cm
Waga 1.85 kg
Do pobrania