Lampa wisząca Marbella - styl ponad wszystko

Każde wnętrze wymaga designerskiego akcentu. To on jest często wyznacznikiem stylowości i to za jego sprawą przestrzeń zyskuje element charakterystyczny, który rzuca się w oczy każdemu z gości. Bardzo dobrze, gdy akcent designerski jest jednocześnie użyteczny. Równie użyteczny jak chociażby Lampa wisząca Marbella.

Model posiada naprawdę efektowną stylistykę. Podstawowym materiałem dla twórców tej lampy wiszącej stał się metal urzekający połyskującą powierzchnią. Dodatkowo projektanci zastosowali kryształki zamocowane na szklanym kole o średnicy 30 cm oraz zawiesili całość za pomocą stalowych przewodów o długości prawie 120 cm.

Urządzenie ma serię zalet. A jedną z podstawowych jest wbudowana wiązka LED-owa. Ta choć oferuje maksymalną moc na poziomie 12 W i niskie zużycie energii elektrycznej, dostarcza do wnętrza światło o barwie 4000 K i strumieniu 960 lm. W efekcie lampa sufitowa doświetli nawet duże pomieszczenia, a jednocześnie generowane przez nią światło nie będzie drażniące dla oczu.

Marbella - wymiary
Średnica 30 cm
Wysokość 120 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Justa Elektron Sp. z o.o.
Pozostałe informacje
Źródło światła LED wbudowany
Materiał stal/szkło
Typ gwintu LED
Barwa światła biały neutralny
Max moc źródła światła 12W
Strumień światła 960 lm
Źródło światła w komplecie tak
Gwarancja 24 lata
Atuty produktu
A+