Lampa Marbella — klasyka zawsze będzie w modzie

Jeśli poszukujesz ciekawej lampy w jasnej kolorystyce, ta propozycja jest strzałem w dziesiątkę! Lampa wisząca Marbella, subtelna i delikatna. Posiada dwa kolory — biel i chrom. Biały jest kolorem uniwersalnym. Jako jedna z nielicznych barw, pasuje tak naprawdę do wszystkich dostępnych odcieni — są to zarówno pastele, jak i kolory jaskrawe, czy też ciemne.

Lampa ta wprowadzi do Twojego wnętrza odrobinę jasności i klasyki. Jeśli pomieszczenie wydaje się być przytłoczone lub zbyt ponure — to może być naprawdę dobry wybór!

Delikatna lampa wisząca Marbella została wykonana ze stali oraz szkła. Jest to produkt wysokiej jakości, trwały i solidny. Pomimo białego koloru, jego utrzymanie w czystości nie powinno przysporzyć Ci żadnych problemów.

Lampa idealnie sprawdzi się w roli dodatkowego źródła światła. Zapewni przyjemny klimat we wnętrzu i odpowiednio je doświetli. Zawiera trzy źródła światła o maksymalnej mocy 15 W, zatem nie sprawdzi się raczej w roli głównego źródła światła, a przepięknego i klimatycznego dodatku.

Wymiary
Długość 55 cm
Szerokość 55 cm
Wysokość 62 cm
Do pobrania