Marco — oryginalna lampa, która odmieni Twoje wnętrze

Pragniesz zakupić lampę wiszącą, która zapewni Twojemu wnętrzu dostateczne i przede wszystkim równomierne oświetlenie? Co powiesz na elegancki, choć ciemny model Marco? To wyjątkowa kompozycja pięciu kloszy w kolorze czarnym, lekko przydymionym. Klosze swoim wyglądem przypominają butelki — motyw ten w ostatnim czasie cieszy się dużą popularnością.

Konstrukcja została wykonana z metalu, z kolei klosze — ze szkła. Lampa posiada aż pięć źródeł światła, każde o maksymalnej mocy 60 W. Z pomocą tego modelu oświetlisz pomieszczenie o dowolnych wymiarach oraz wprowadzisz przyjemny klimat! Gdzie ją umieścisz? Gdzie tylko chcesz! Może to być sypialnia, gabinet, kuchnia czy jadalnia. Wybór należy do Ciebie.

Lampa wisząca Marco charakteryzuje się trwałością i solidnością. Jej klasa szczelności to IP20. Wymiary wynoszą 125 × 30 × 56 cm. Jakość, przepiękny design i funkcjonalność to atuty, które przemawiają na korzyść tej nietuzinkowej lampy. Postaw na wspaniałą ozdobę i skuteczne oświetlenie w jednym — wybierz lampę wiszącą Marco!

Wymiary
Długość 125 cm
Szerokość 30 cm
Wysokość 56 cm
Do pobrania