Minimalistyczne oświetlenie do wielu pomieszczeń

Lampa wisząca Mareperla to delikatny i prosty design, który z pewnością będzie pasował do bardzo różnych wnętrz. Może wisieć w salonie, sypialni, pokoju młodzieżowym czy jadalni. Znajdzie zastosowanie również w hotelach, sklepach i barach. Najlepiej prezentuje się w otoczeniu wystroju minimalistycznego, nowoczesnego i loftowego. Łatwo dopasować ją do wielu aranżacji - to uniwersalny rodzaj lampy.

Lampa Mareperla wykonana została ze stali. Ma dość prostą formę, dzięki czemu stosunkowo łatwo znaleźć dla niej miejsce w wielu mieszkaniach. Na długim zawiesiu znajduje się dość tradycyjny, kielichowaty klosz. Źródło światła w lampie to żarówka (gwint E27). Dobierając ją do lampy, stawiaj na żarówki LED, są energooszczędne i długo świecą.

Lampa Mareperla jest w kolorze czarnym, a wnętrze klosza ma transparentny, kryształowy dekor. Wymiary wynoszą: 18 × 110 cm.

Minimalistyczna lampa Mareperla pasuje do jasnych i ciemnych wnętrz. Dobrze zgrywa się z białymi i czarnymi meblami. Najlepiej prezentuje się w chłodnej kolorystyce.

Wymiary
Średnica 18 cm
Wysokość 110 cm
Do pobrania