Minimalizm i klasa na wysoki połysk

Lampa wisząca Margo to efektowne oświetlenie w nieco minimalistycznej formie. Jej design jest połączeniem elegancji, klasy i blasku. Może wisieć w salonie, sypialni, kuchni, przedpokoju, pokoju młodzieżowym, gabinecie. Będzie oświetlać pomieszczenie biurowe jak i bar czy sklep. Pasuje w wielu miejscach. Najlepiej zestawić ją z wystrojem nowoczesnym, minimalistycznym i loftowym. W przypadku niewielkich pomieszczeń w stylu glamour lampa Margo może w delikatny sposób podkreślić przepych wystroju.

Lampa Margo jest wykonana ze stali i szkła. Urzeka prostotą formy, przy jednoczesnym zachowaniu wszystkiego co piękne i efektowne w metalu i ciemnym szkle. Obły kształt błyszczącego, szklanego klosza na długim, prostym zawiesiu wygląda gustownie i z klasą.

Żarówka o gwincie E27 jest źródłem światła w lampie. Dobierając ją, warto pamiętać o zaletach żarówek LED. Kolory lampy to matowa czerń i chrom. Wymiary wynoszą: 13 × 80 cm.

Lampa może ładnie kontrastować z białym wystrojem i ścianami w odcieniu szarości lub grafitu. Podkreśli fakturę kamiennych ścian. Pasuje do jasnych i ciemnych wystrojów w chłodnych barwach.

Wymiary
Długość 46 cm
Szerokość 14 cm
Wysokość 17 cm
Waga 0.5 kg
Do pobrania