Efektowne połączenie elegancji z nowoczesnością

Lampa wisząca Margo to przyjemne dla oka źródło oświetlenia, które nadaje wnętrzom eleganckiego akcentu. Pasuje w salonie, sypialni, jadalni, przedpokoju, gabinecie, bibliotece, kawiarni, pokoju hotelowym. Jest idealna do wystrojów wnętrz w stylu glamour, nowoczesnym i klasycznych. Można przełamać dzięki niej surowość salonu w stylu loft. Nadaje wrażenia ciepła i przytulności. Najlepiej sprawdza się w ciepłych aranżacjach, zarówno jasnych jak i ciemnych.

Do wykonania lampy Margo użyto stali i szkła, co zawsze daje ciekawy i nowoczesny efekt. Lampa ma trzy źródła oświetlenia w postaci klasycznych w kształcie kloszy na długich zawiesiach (można regulować długość). Różne długości dodają lampie dynamiki.

Źródłami światła są żarówki (gwint E27). Trzy żarówki do lampy musimy dobrać osobno – warto wybierać energooszczędne żarówki LED. Kolory lampy to czarny mat i złoto. Wymiary lampy wynoszą: 25 × 25 × 80 cm.

Lampa będzie się elegancko prezentować w salonie umeblowanym w drewnie (jasnym lub ciemnym) o ciepłym odcieniu. Kontrastowo można użyć ją do oświetlenia w pokoju o ciemnych ścianach i zasłonach.

Wymiary
Długość 50 cm
Szerokość 50 cm
Średnica 50 cm
Wysokość 100 cm
Waga 1.55 kg
Do pobrania