Lampa wisząca Marisa szara – rozświetli Twój salon

Lampa wisząca Marisa to wyjątkowa propozycja oświetlenia do nowoczesnego wnętrza. Model o średnicy 39,5 cm i imponującej wysokości 174 cm będzie dobrym wyborem do wysokiego wnętrza salonu, sypialni lub przestronnej klatki schodowej. Oryginalny design i stonowana kolorystyka stwarzają liczne możliwości aranżacyjne.

Największą ozdobą lampy Marisa jest ażurowy klosz wykonany z metalu w kolorze szarym. Metalowe listwy łączą się, tworząc regularne wycięcia. W środku znajdują się trzy oprawki, w których możesz umieścić modne żarówki filamentowe. Lampa umieszczona jest na trzech zwisach i okrągłej podsufitce.

Lampa Marisa szarapozwala na montaż żarówek typu E27 i maksymalnej mocy 40W każda. Trzy źródła światła zapewniają jasne i precyzyjne oświetlenie nawet większego pomieszczenia. Ażurowy klosz zapewnia interesujący efekt po włączeniu światła.

Lampa wisząca Marisa szara to sposób na ciekawą aranżację wnętrza. Model świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach urządzonych w stylu industrialnym lub vintage.

Wymiary
Średnica 39,5 cm
Wysokość 174 cm
Waga 2.64 kg
Do pobrania