Lampa wisząca Marite – oryginalna i nowoczesna

Szukasz stylowej lampy, która odmieni Twoje wnętrze? Lampa wisząca Marite to designerska propozycja oświetla, która doda atrakcyjności każdej aranżacji. Stylowy klosz został wykonany brązowego szkła, dzięki czemu lampa daje przyjemne, ciepłe światło, a równocześnie zachwyca oryginalnym wyglądem.

Ozdobny klosz z brązowego szkła posiada oryginalny, opływowy kształt. Metalowe wykończenie efektownie kontrastuje z ciemną powierzchnią klosza oraz łączy lampę z minimalistycznym zwisem w kolorze białym. Całość prezentuje się nowocześnie, a równocześnie dobrze pasuje do aranżacji w stylu retro.

Lampa Marite posiada pojedynczą oprawkę przeznaczoną do montażu żarówki o typie gwintu E27 i maksymalnej mocy 40W. Takie rozwiązanie sprawia, że lampa zapewnia jasne i precyzyjne światło, które świetnie sprawdzi się na przykład nad blatem stołu.

Lampa wisząca Marite brązowato sposób na oryginalną i modną aranżację. Stonowana kolorystyka i nowoczesny design świetnie sprawdzą się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrzach.

Wymiary
Średnica 26 cm
Wysokość 139,5 cm
Waga 1.5 kg
Do pobrania