Lampa wisząca Marite 25 × 120 cm – lampa o ciekawej kolorystyce

Lampa wisząca Marite to stylowe połączenie czerni i złota. To dobry wybór do eklektycznych wnętrz w stylu vintage lub aranżacji w stylu retro. Lekko przyciemnione szkło sprawia, że oświetlenie wprowadza przytulny nastrój i świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach przeznaczonych do odpoczynku.

Lampa Marite 25 × 120 cm wyróżnia się nowoczesnym kształtem i szlachetną kolorystyką. Opływowy klosz został wykonany ze szkła barwionego na czarno i złoto. Dyskretne przejście między dwoma kolami zapewnia ciekawy efekt po zaświeceniu światła. Lampa posiada minimalistyczny, prosty zwis, który łączy ją z dyskretną podsufitką.

Jednopłomienna lampa Marite posiada oprawkę na żarówkę o typie gwintu E27 i maksymalnej mocy 40W. Wymiary 25 × 120 cm czynią ją dobrym wyborem do średniej wielkości pomieszczeń.

Lampa Marite 25 × 120 cm to oryginalna propozycja oświetlenia, które pomoże Ci wprowadzić element nowoczesnego designu do Twojego wnętrza. Lampa sprawdzi się w roli głównego oświetlenia lub dodatkowego światła nad stołem lub na klatce schodowej.

Wymiary
Średnica 26 cm
Wysokość 120 cm
Waga 1.2 kg
Do pobrania