Delikatna i stylowa ozdoba twojego mieszkania
Lampa wisząca Marqu ma delikatny i wysmakowany design. Wnosi do twoich wnętrz lekkość i blask. Jest na tyle ozdobna, że z pewnością będzie przyciągać wzrok, ale też na tyle delikatna, że nie zdominuje całego pomieszczenia. Idealna do salonu, sypialni, kuchni, jadalni, gabinetu, a także pokoi hotelowych, kawiarni. Ładnie i subtelnie podkreśli jasne wnętrza i dodatki w pastelowych kolorach. Pasuje do wystroju w stylu nowoczesnym i glamour.

Zrobiona ze szkła, kryształków i metalu lampa Marqu to kwintesencja subtelności i elegancji. Metal pięknie łączy się ze szkłem, uwypuklając błyszczące kryształki. Klosz w kształcie walca częściowo składa się z metalu a częściowo ze szkła. Ukoronowaniem są kryształy pod szklaną osłoną.

Źródłem światła lampy Marqu jest żarówka (gwint E14). Należy dobrać ją osobno, przy czym najczęściej wybierane są żarówki LED. Energooszczędne i trwałe świecą bardzo długo. Kolory lampy to chromowany metal i transparentny (szkło klosza i kryształy). Wymiary wynoszą: 12 × 120 cm.

Lampa Marqu ładnie podkreśli lekkie meble w jasnych kolorach np. białe lub z bardzo jasnego drewna. Pasuje też do mebli przeszklonych np. stolik, ława.

Wymiary
Średnica 12 cm
Wysokość 120 cm
Waga 1 kg
Do pobrania