Dekoracyjne oświetlenie z metalu i kryształków

Lampa wisząca Marqu jest bardzo oryginalnym i atrakcyjnym sposobem na oświetlenie pomieszczeń, które przy okazji jest także ozdobą. Dodającą wnętrzom nieco luksusowego charakteru, lampa Marqu najlepiej sprawdza się w salonie, jasnej eleganckiej kuchni i jadalni, przestronnym gabinecie, pomieszczeniu reprezentacyjnym, restauracji. Nie pozostawia obojętnym i sprawia, że nasz wzrok często na niej spoczywa. Jest idealna do pomieszczeń w stylu glamour i nowoczesnym, szczególnie w ich eleganckiej i wysmakowanej odsłonie.

Wykonana z metalu, szkła i kryształków lampa Marqu wydobywa wszystkie zalety tych materiałów w pozornie prostej, ale nowoczesnej formie oświetlenia. Jest to lampa trójpłomienna: trzy zawiesie na podsufitce w kształcie listwy zwieńczone są kloszami w kształcie walca, gdzie metal łączy się ze szkłem. Pod szkłem klosza ukrywają się wiszące kryształki.

Źródła światła to żarówki, dobieramy je samodzielnie. Warto wybrać energooszczędne żarówki LED. Kolory lampy to chromowany metal i transparentne szkło. Wymiary wynoszą: 60 × 12 × 120 cm.

Lampa idealnie sprawdzi się w przestronnym salonie o jasnym, lekkim umeblowaniu lub w eleganckiej kuchni z przewagą bieli i połysku (nad kuchenną wyspą).

Wymiary
Długość 60 cm
Szerokość 12 cm
Wysokość 120 cm
Waga 2.8 kg
Do pobrania