Futurystyczna ozdobna lampa wysadzana kryształkami

Lampa wisząca Marylin charakteryzuje się nietypowym futurystycznym designem, który czerpie z przeszłości i inspiruje się przyszłością. Jej kształt jest nowoczesny, a pomysł z kryształkami nawiązuje do dawnych lamp pełnych blasku i przepychu. Lampa ta będzie idealnym oświetleniem dla wnętrz w stylu glamour jak i nowoczesnym. Pasuje do salonu, pomieszczeń reprezentacyjnych, restauracji, eleganckiego sklepu. Podkreśli wnętrza w różnych kolorach - zarówno ciemne, jak i jasne.

Lampa Marylin jest wykonana z metalu i akrylu. Ma bardzo ciekawą formę. Składa się z trzech, wysadzanych kryształkami pierścieni o długości 30, 50 i 70 cm. Możliwa jest regulacja ich długości. Można powiedzieć, że kupując lampę Marylin, masz wpływ na jej ostateczny kształt.

Źródło światła stanowi wbudowany LED i co ciekawe, jest możliwość zdalnego sterowania barwą światła. Może zatem świecić światłem białym ciepłym, białym neutralnym i białym zimnym, co oczywiście będzie miało ogromny wpływ na ogólny wygląd pomieszczenia. Kolor lampy to chromowany metal i transparentny (kryształki). Wymiary wynoszą: 70 × 120 cm.

Właściwie lampa pasuje do różnych mebli, ale na pewno ciekawy efekt osiągnie przy jasnych meblach i kontrastowo pomalowanych ścianach np. grafit, ciemnoniebieski.

Wymiary
Szerokość 70 cm
Wysokość 120 cm
Waga 9.56 kg
Do pobrania