Lampa wisząca Miraflores – czy oświetlenie może przypominać elegancką biżuterię?

Miraflores to lampa niecodzienna. Zwróć uwagę na jej fantazyjną, niezwykle subtelną formę przepełnioną złotym blaskiem. Ta wisząca lampa LED wygląda niczym kosztowny klejnot. I podobnie jak ma to miejsce z biżuterią, wymaga uważnego aranżowania, aby końcowy efekt nie był przesadny. Możesz nabyć ją jako nowoczesne, szykowne oświetlenie salonu, sypialni, kuchni lub jadalni.

Lampa wisząca Miraflores składa się z cienkich, lekko zakrzywionych elementów świetlnych, przypominających dwie nałożone na siebie fale. Zawieszone są na cienkich linkach podczepionych do niewielkiej, prostokątnej podsufitki, która także ma kolor złota.

Niespotykany kształt tego modelu wynika z faktu, iż jest to zintegrowane oświetlenie typu LED z wbudowanymi diodami. Emitują one strumień świetlny o długości 3800 lm i temperaturze barwowej równej 3000K. Ta piękna złota lampa wisząca daje ciepłobiałe światło, które zapewni Ci komfortowe warunki zarówno do pracy, jak i odpoczynku.

Szerokość całej konstrukcji wynosi 120 cm. Z uwagi na poprzeczny układ najlepiej nadaje się do instalacji nad kompletem wypoczynkowym, blatem lub stołem o prostokątnym kształcie.

Miraflores - wymiary
Długość 120 cm
Szerokość 120 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo
Pozostałe informacje
Źródło światła LED wbudowany
Materiał metal
Typ gwintu LED
Barwa światła biały ciepły
Strumień światła 3800 lm
Klasa szczelności (IP) IP20
Temperatura barwowa 3000K
Gwarancja 2 lata