Lampa wisząca Mirror – postaw na design!

Lampa wisząca Mirror to nowoczesne i ekologiczne oświetlenie oraz designerski projekt, który odmieni Twoje wnętrze. Stylowy okrąg posiada wbudowane źródło światła led, dzięki czemu lampa zapewnia precyzyjne światło, a równocześnie jest energooszczędna. Nietypowy kształt i elegancka kolorystyka sprawiają, że lampa prezentuje się bardzo dekoracyjnie.

Tym, co wyróżnia lampę wiszącą Mirror, jest kształt i rozmiary. Stylowy okrąg o średnicy 90 cm został wykonany z metalu w kolorze złotym. Oświetlenie zostało umieszczone na minimalistycznych zwisach i dyskretnej podsufitce o tym samym kolorze.

Oświetlenie led jest energooszczędne i przyjazne środowisku. Lampa zapewnia strumień o mocy 3000 lm i temperaturze barowej 3000 K. Białe, ciepłe światło jest równocześnie jasne i przytulne.

Lampa wisząca Mirror to efektowna propozycja oświetlenia. Lampa świetnie sprawdzi się w salonie, na klatce schodowej lub powieszona na przeciwko… okrągłego lustra! Klasa szczelności IP44 sprawia, że model będzie także dobrym wyborem do łazienki.

Wymiary
Średnica 90 cm
Wysokość 150 cm
Waga 4.1 kg
Do pobrania