Lampa wisząca Monte – lekka i nowoczesna propozycja do Twoich aranżacji

Światło we wnętrzach można zaprezentować na setki sposobów. Możesz zakryć je abażurem albo odsłonić całkowicie, pozostawiając samą żarówkę. Możesz też częściowo zasłonić światło, a częściowo je wyeksponować – pomoże Ci w tym lampa wisząca Monte.

Jeśli lubisz nowoczesne i odważne rozwiązania aranżacyjne, z pewnością dostrzeżesz duży potencjał w tej lampie. Metalowy klosz zdobią liczne wycięcia, dzięki którym światło może swobodnie przesączać się na zewnątrz. Tym sposobem w pomieszczeniu jest jasno, choć żarówka pozostaje osłonięta i nie musisz obawiać się, że zostanie stłuczona przez bawiące się dziecko. To idealna lampa nad stół, na korytarz czy do małej sypialni – ażurowy klosz w biało-żółtej kolorystyce wspaniale odświeża aranżację i dodaje jej lekkości. Mimo niepospolitego designu lampa będzie subtelną dekoracją, która nie zdominuje reszty wyposażenia.

Przytulny pokój dzienny w skandynawskim stylu. Aneks kuchenny w nowoczesnej przestrzeni. Jadalnia inspirowana konwencją vintage. Biała lampa wisząca Monte jest bardzo uniwersalna – możesz zmieniać aranżacje i pozostałe lampy, a ona pozostanie na swoim miejscu!

Wymiary
Długość 35,5 cm
Szerokość 25 cm
Waga 2.6 kg
Do pobrania