Lampa wisząca Montebaldo – zachwyca szykowną oprawą w kolorze czerni i złota

Dodatki do wnętrz można podzielić na takie, które stanowią dobre tło dla aranżacji oraz takie, które wysuwają się w niej na pierwszy plan. Ta elegancka lampa wisząca zdecydowanie zalicza się do drugiej kategorii. Wybierając ją, możesz mieć pewność, że pozostanie zauważona przez Twoich gości, podobnie jak Twój gust oraz dobre wyczucie stylu.

Lampa wisząca Montebaldo nie należy do rozłożystych i okazałych. Ma zwartą, kompaktową formę, przez co dobrze odnajdzie się nawet we wnętrzach o niewielkim metrażu. Składa się z płaskiej kwadratowej podsufitki i oprawki o prostej bryle. Nie byłoby w niej nic szczególnego, gdyby nie fakt, że jedna jej połowa jest zabudowana i zabarwiona na czarno, podczas gdy w tej drugiej nie ma ścianek. Są zachowane jedynie kontury pomalowane na złoty kolor. Połączenie tych dwóch barw to sprawdzona, dobrze znana klasyka.

Taka czarno – złota lampa to znakomita propozycja dla miłośników oświetlenia o świeżej, innowacyjnej formie. Możesz nią dopełnić wyszukany wystrój Twojej nowoczesnej sypialni lub trochę poeksperymentować i stworzyć pełną charakteru aranżację osadzoną w klimacie art déco.

Wymiary
Długość 110 cm
Szerokość 10 cm
Waga 1.331 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo