Lampa wisząca Montefino – loftowe oświetlenie z nutką nowoczesności

Ten model sprawi, że wnętrze Twojego domu stanie się nie tylko jaśniejsze, ale i szalenie modne. Pod względem stylistycznym stanowi ukłon w stronę industrializmu, ale w bardzo nowoczesnym i eleganckim ujęciu. To znakomita propozycja do kuchni, jadalni, a także salonu. 3-punktowa lampa wisząca świetnie odnajdzie się w lokalach gastronomicznych, gdzie pomoże doświetlić blat stołu, wyeksponuje walory wizualne serwowanych potraw oraz wprowadzi przyjemną atmosferę.

Lampa wisząca Montefino na pozór prezentuje się dosyć skromnie, ale nie można odmówić jej charakteru. W dużej mierze jest on zasługą czarnego, zdecydowanego ubarwienia wszystkich elementów jej konstrukcji, czyli szyny, przewodów i oprawek żarówek. Transparentne, szklane klosze wprowadzają szczyptę subtelności do tego układu. Cała kompozycja mierzy łącznie 110 cm oraz ma szerokość równą 73 cm.

Czarna lampa metalowa wyposażona jest w oprawki z gwintem E27 o mocy 60W. Obecność aż trzech źródeł światła o takich parametrach pozwoli Ci dobrze rozświetlić wybrany obszar. Warto podkreślić, że zwis dobrze będzie komponował się z różnymi stylami wnętrzarskimi, nie tylko industrialnym.

Wymiary
Długość 110 cm
Szerokość 73 cm
Waga 3.212 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo