Lampa wisząca Napoli – ze strukturą podwójnych kloszy

Minimalizm nie musi wykluczać oryginalnego designu! Jeśli więc szukasz stylowego oświetlenia do salonu, jadalni, czy gabinetu, oryginalna lampa wisząca Napoli z trzema podwójnymi kloszami z pewnością przypadnie Ci do gustu. Ozdobne klosze stanowią kompozycję typu „szkło w szkle”, co daje interesujący efekt przestrzenny i świetlny. Elegancka lampa sprawdzi się w różnego typu pomieszczeniach.

Trzypłomienna lampa wisząca została wykonana z metalu w kolorze chrom (podsufitka) oraz szkła transparentnego (klosze zewnętrzne) i grafitowego (klosze wewnętrzne). W każdym z kloszy znajduje się oprawka na żarówkę dedykowaną (E27, max 60 W). Zastosowanie najwyższej jakości materiałów gwarantuje, że lampa wisząca zachowuje dobry wygląd na lata.

Szukasz innego kształtu lub rozmiaru? W sklepie BRW online znajdziesz całą serię lamp i plafonów Napoli w różnych rozmiarach oraz ze zróżnicowaną liczbą kloszy i źródeł światła. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów gwarantuje długą żywotność produktów. Wszystkie lampy z serii objęte są dwuletnią gwarancją.

Wymiary
Długość 100 cm
Szerokość 20 cm
Wysokość 87 cm
Do pobrania
Producent produktu:
TK Lighting