Elegancka, modernistyczna lampa do pokoju

Lampa wisząca Nola to bardzo oryginalne oświetlenie dla twojego salonu, gabinetu, jadalni, biura. Sprawdzi się we wnętrzach barowych i restauracyjnych. Jej ciekawy futurystyczny design, nie pozbawiony delikatności i elegancji, sprawia, że będzie to idealna lampa do salonu w stylu nowoczesnym, industrialnym i loftowym. Nie jest to zwyczajna lampa, więc na pewno będzie zwracać uwagę, stanowiąc jeden z najważniejszych punktów pomieszczenia.

Nola jest lampa wykonana z metalu i tkaniny. To trójpłomienny zwis, w którym poszczególne klosze mogą wisieć na różnych wysokościach, co sprawia, że lampa wygląda dynamicznie. Ma wyjątkowo ciekawe klosze: zewnętrzne są metalowe o geometrycznej formie, a wewnętrzne o trapezowatym kształcie są z tkaniny. Źródłami światła są żarówki o gwincie E27. Kolory lampy to czerń i biel. Wymiary wynoszą: 35 × 35 × 100 cm.

Będzie się doskonale komponować z meblami o metalowych elementach. Pasuje do drewna i kamienia. Sprawdzi się w różnych kolorystycznie pomieszczeniach.


Wymiary
Długość 35 cm
Szerokość 35 cm
Wysokość 100 cm
Waga 3.5 kg
Do pobrania