Lampa wisząca Oakham z drewnianymi elementami o ciepłym odcieniu brązu

Dodatki w stylu eko to utrzymujący się od kilku lat trend. Dzięki nim mieszkanie staje się bezpiecznym azylem, w którym można wyciszyć się i nabrać sił. Jeśli Twoim celem jest stworzenie takiej ciepłej, prawdziwie domowej aranżacji, nowoczesna lampa wisząca z drewnianymi akcentami będzie Twoim największym sprzymierzeńcem. Zapewni Ci dużą ilość światła, które wprowadzi pozytywną atmosferę do wnętrza. Jej przestrzenna konstrukcja atrakcyjnie wzbogaci jego aranżację. Doskonała propozycja do kuchni, jadalni, salonu.

Lampa wisząca Oakham ma miejsce na pięć źródeł światła. Jej podstawę stanowi metalowa, okrągła podsufitka wykończona płytką z naturalnego drewna. Wzdłuż jej zewnętrznej krawędzi zamocowane są przewody zakończone kloszami o prostym, walcowatym kształcie. Wykonane są z satynowego szkła. Wieczorową porą takie lekko przymglone osłonki miękko będą sączyć światło do pomieszczenia. Drewniane wstawki znajdujące się u nasady kloszy podkreślają ich subtelne zabarwienie i delikatną formę.

Ta minimalistyczna lampa wisząca dobrze będzie współgrać z wszelkimi odcieniami bieli, szarości i beżu. Puszystym dywanem i miękkim kompletem wypoczynkowym.

Wymiary
Długość 150 cm
Średnica 37 cm
Waga 4.64 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo