Lampa wisząca Ohio — postaw na spektakularny efekt!

Lampa wisząca Ohio to stylowa propozycja do dużego salonu, jadalni lub otwartej klatki schodowej. Model wyróżnia się śmiałym designem oraz nieszablonowym podejściem do kształtu i użytych materiałów. Trzystopniowa regulacja światła sprawi, że z łatwością dostosujesz natężenie oświetlenia do swoich potrzeb.

Nowoczesna lampa została wykonana z wysokiej jakości metalu w kolorze czarnym. Futurystyczna konstrukcja składa się z dwóch nieregularnych okręgów, w które została wbudowana taśma LED. Całość podtrzymywana jest przez trzy minimalistyczne łańcuszki, zwisające z okrągłej podsufitki.

Energooszczędny panel LED zapewnia maksymalną moc świetlną 34W. Białe, ciepłe światło o temperaturze barwowej 3000K nadaje pomieszczeniu przytulnego nastroju oraz zapewnia dobre oświetlenie.

Zastosowana klasa szczelności IP20 sprawia, że konstrukcja lampy jest zabezpieczona przed pyłem i kurzem. Imponująca wysokość lampy 150 cm czyni ją dobrym wyborem do wysokich pomieszczeń. Możesz umieścić ją także nad stołem, tworząc efektowną aranżację jadalni.

Wymiary
Szerokość 53 cm
Wysokość 150 cm
Waga 2.64 kg
Do pobrania