Lampa wisząca Oldbury – rustykalne światło w Twoim domu

Styl modern farmhouse przypadnie do gustu osobom, które uwielbiają zarówno rustykalne klimaty, jak i nowoczesne wyposażenie. Jeśli i Ty nie możesz zdecydować się na jeden konkretny styl, lampa wisząca Oldbury pomoże Ci połączyć oba w spójną całość.

W stylizowanych, surowych wnętrzach, awangardowe dodatki przeplatają się z meblami z litego drewna i metalu – to idealna sceneria dla tej oryginalnej lampy! Trzy metalowe klosze nawiązują do stylu industrialnego, podobnie jak czarne opaski i dwa łańcuchy w roli zawiesia. Z kolei drewniana belka dobrze koresponduje z wiejskimi stylizacjami. Podkreślone słoje drewna i czarne wykończenie tworzą designerską całość, dzięki czemu rustykalna lampa wisząca Odlbury doskonale odzwierciedla surowo-sielski klimat.

Ze względu na dość duże wymiary żyrandol pasuje do przestronnych wnętrz na otwartym planie, z odsłoniętymi belkami stropowymi. To doskonała lampa nad stół – najlepiej ze sporym blatem z ciemnego drewna i metalowymi nogami. Jeśli zależy Ci na spójnej aranżacji, pozostałe lampy powinny być utrzymane w stylu rustykalnym lub loftowym.

Wymiary
Długość 110 cm
Szerokość 118 cm
Waga 5.94 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo