Lampa wisząca Orion — minimalizm i styl

Szukasz stylowej i nowoczesnej lampy do salonu, jadalni lub sypialni? Lampa wisząca Orion to efektowne połączenie minimalizmu, elegancji oraz doskonałych parametrów świetlnych, dzięki którym dobrze oświetlisz nawet duże pomieszczenie. Wprowadź design do swojego domu!

Lampa wisząca Orion składa się z dwóch symetrycznych okręgów z białego metalu, w które został wmontowany dyskretny panel LED. Okręgi symetrycznie rozchodzą się z okrągłej podsufitki o tym samym kolorze. Konstrukcje podtrzymują i łączą minimalistyczne łańcuszki. Całość prezentuje się lekko i nowocześnie.

Strumień światła 3710 lm i maksymalna moc 53W zapewniają mocne światło, a temperatura barwowa 3000K sprawia, że oświetlenie jest równocześnie przytulne.

Lampa posiada możliwość regulacji położenia elementów świetlnych w zakresie od 40 do 100 cm, dzięki czemu możesz zawiesić ją zarówno nad stołem, jak i na szczycie przestronnej klatki schodowej. Stworzenie spójnego oświetlenia umożliwią Ci inne modele dostępne w ramach serii Orion.

Wymiary
Długość 50-90 cm
Szerokość 60 cm
Średnica 60 cm
Wysokość 50-90 cm
Waga 3.4 kg
Do pobrania
Producent produktu:
EKO-LIGHT Sp. z o.o. Sp. k.