Lampa wisząca Osso — efektowne oświetlenie Twojego wnętrza!

Szukasz efektownego oświetlenie do salonu, jadalni lub przestronnego przedpokoju? Lampa wisząca Osso to stylowa propozycja, która świetnie sprawdzi się w nowoczesnych i minimalistycznych wnętrzach. Lampa zachwyca niebanalną konstrukcją oraz ilością punktów świetlnych.

Model posiada aż siedem kloszy. Każdy z nich ma formę regularnej kuli o średnicy 14 cm. Białe, mleczne szkło sprawia, że oświetlenie jest przyjemnie rozproszone i wprowadza przytulny nastrój do pomieszczenia. Klosze zostały umieszczone na stalowym drążku w kolorze chrom o imponującej szerokości 112 cm.

Siedem punktów świetlnych pozwoli Ci dobrze oświetlić nawet bardzo duże pomieszczenie. Klasyczne oprawki E14 pozwolą Ci umieścić żarówki o maksymalnej mocy 40W każda. Klasa szczelności IP20 ochroni konstrukcję przed kurzem i zanieczyszczeniami z zewnątrz.

Lampa wisząca Osso to dobrze sprawdzi się jako samodzielne oświetlenie. Możesz także zestawić ją z innymi modelami w serii Osso i stworzyć efektowne oświetlenie Twojego wnętrza!

Wymiary
Długość 9 cm
Szerokość 9 cm
Średnica 9 cm
Wysokość 100 cm
Do pobrania