Lampa wisząca Palermo — rozjaśnij swoje wnętrze!

Lampa wisząca Palermo w kolorze białym to dobry wybór do nowoczesnych wnętrz w skandynawskim lub nowoczesnym stylu. Lampa świetnie sprawdzi się jako oświetlenie salonu, jadalni lub stylowej sypialni. Jasna barwa w połączeniu z metalowym materiałem sprawia, że całość prezentuje się bardzo lekko i efektownie.

Tym, co wyróżnia lampę Palermo, jest klosz o futurystycznym kształcie. Swoją formą przypomina klasyczną kulę, jest jednak wykonany z niewielkich trójkątów, które łącząc się wierzchołkami, tworzą intrygującą, geometryczną płaszczyznę. Całość podtrzymywana jest przez prosty, metalowy łańcuch, połączony z minimalistyczną podsufitką w kolorze białym.

Lampa posiada klasyczną oprawkę typu E27, w której możesz umieścić żarówkę o maksymalnej mocy 40W. Klasa szczelności IP20 zabezpiecza konstrukcję przed kurzem i zabrudzeniami z powietrza.

Lampa może być samodzielnym oświetleniem lub efektownym punktem świetlnym nad blatem stołu lub nocną szafką. Możesz także zestawić model z innymi lampami z serii Palermo.

Wymiary
Średnica 33 cm
Wysokość 100 cm
Waga 3 kg
Do pobrania