Estetyczna kula, która ozdobi Twoje wnętrze

Lampa wisząca Palla to niekonwencjonalne rozwiązanie, które z pewnością przypadnie Ci do gustu! Jest to jednopłomienna lampa w kształcie kuli. Kolor, który gra tutaj główne skrzypce — to chrom. Dzięki niemu kula odbija światło i prezentuje się naprawdę wyjątkowo!

Jest to szklana lampa, wykazująca wysoką odporność na uszkodzenia. Dzięki prawidłowej pielęgnacji posłuży Ci przez długie lata. Lampa ta nie sprawdzi się jako jedyne lub główne źródło światła. Pełni przede wszystkim funkcję dekoracyjną. Zapewni przyjemny klimat oraz dodatkowe światło. Maksymalna moc jego źródła to 40 W.

Klasa szczelności lampy wynosi IP20. Model ten został odpowiednio przystosowany, by możliwe było jego stosowanie w dowolnie wybranych pomieszczeniach. Czy będzie to sypialnia, gabinet, salon czy kuchnia — wybór należy do Ciebie. Średnica, która wynosi 30 cm oraz wysokość 150 cm sprawiają, że jest to lampa zajmująca naprawdę niewiele miejsca. W niewielkich i ciasnych przestrzeniach może okazać się strzałem w dziesiątkę!

Wymiary
Długość 30 cm
Szerokość 30 cm
Średnica 30 cm
Wysokość 150 cm
Waga 4.5 kg
Do pobrania