Subtelna elegancja w nowoczesnej formie

Lampa wisząca Piramida to przykład oświetlenia, które idzie z duchem czasu, a jednocześnie ma w sobie coś przyciągającego i przykuwającego uwagę. Pasuje do wnętrz mieszkalnych i nie tylko. W domu możesz powiesić ją w kuchni, salonie, sypialni, przedpokoju, czy gabinecie. Poza tym wkomponuje się w nowoczesny wystrój baru lub sklepu. To gustowne oświetlenie, które nie dominuje nad całością, ale nadaje charakteru. Idealna do wnętrz loftowych, minimalistycznych i nowoczesnych.

Piramidę wykonano z metalu, PCV i tkaniny. Jej klosze są wyjątkowo ciekawe i oryginalne – delikatne, tkaninowe piramidki osłonięte są metalowymi, geometrycznymi formami.

Zwis jest regulowany według potrzeb. Dwa źródła światła, jakimi są żarówki, nie znajdują się w komplecie i dlatego należy dobrać je osobno. Do lampy dedykowane są żarówki LED. Kolory lampy Piramida to eleganckie połączenie chromu z bielą. Wymiary wynoszą: 60 × 25/110 cm.

Możemy skomponować przyjemną dla oka aranżację z użyciem lampy Piramida w nowoczesnej sypialni, urządzonej w jasnych kolorach.

Wymiary
Szerokość 60 cm
Wysokość 25/100 cm
Do pobrania