Delikatna i elegancka rozświetli jasne wnętrza

Lampa wisząca Polaris to subtelny sposób na rozjaśnienie wnętrza w stylu klasycznym, minimalistycznym, nowoczesnym i skandynawskim. Nawet niezapalona sprawia, że pomieszczenie, w którym się znajduje, wydaje się bardziej przestronne i jaśniejsze. To bardzo elegancka i gustowna lampa, która z pewnością znajdzie wielu wielbicieli. Pasuje do salonu, sypialni, kuchni, przedpokoju. Może wisieć w pokoju hotelowym lub nad stołem w małej kawiarence. Nadaje wrażenia przytulności i ciepła.

Lampa Polaris jest wykonana z metalu, szkła i drewna. Długie, pomalowane na biało zawiesie zwieńczone jest szklanym kloszem w tradycyjnym stylu. Nad kloszem znajduje się ozdobny, drewniany element dekoracyjny, co przełamuje klasyczny charakter oświetlenia.

Źródło światła to żarówka, a ponieważ nie ma jej w komplecie, warto dobrać do lampy energooszczędną żarówkę LED. Lampa Polaris jest biała. Jej wymiary wynoszą: 100 × 15,5 × 15,5 cm.

Biała lampa Polaris jest wręcz wymarzona do przestronnych, eleganckich jasnych wnętrz z meblami z jasnego drewna i białymi dodatkami.

Wymiary
Długość 100 cm
Szerokość 15,5 cm
Średnica 15,5 cm
Waga 1.5 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Argon