Lampa wisząca Polaris - klasyka w nowoczesnym wydaniu

Klasyka nigdy nie wyjdzie z mody. Kierując się tą zasadą przy urządzaniu wnętrz uchronisz się od często popełnianych błędów i nieudanych zakupów. Jeśli dobrze czujesz się w otoczeniu przedmiotów o ponadczasowych kształtach i kolorach, konsekwentnie twórz wnętrze w oparciu właśnie o nie. Do tego typu rzeczy należy lampa wisząca Polaris.

Tym, co przyciąga do niej uwagę jest lekka, subtelna sylwetka. Lampę wykonano z połączenia metalu, drewna i szkła. Biała kolorystyka wszystkich elementów spaja je i czyni całość tak harmonijną. Na dyskretnej, drewnianej kantówce zamocowano dwa szklane klosze o ponadczasowym, rozszerzającym się ku dołowi kształcie. W środku umieszczono oprawki na żarówki o popularnym typie gwintu, czyli E27. Bez trudu dobierzesz więc odpowiedni rozmiar.

Biała lampa wisząca znakomicie zaprezentuje się dosłownie wszędzie. Pięknie oświetli zarówno kuchenne blaty, jak i wypoczynkową strefę w salonie oraz schody. Pasuje do każdej kolorystyki i wzornictwa mebli oraz dodatków. Jej dyskretny urok roztacza się tam, gdzie się pojawia. Lampa sprzedawana bez żarówek. Wymiary: długość: 100 cm, szerokość: 44 cm. Typ gwintu: E27.

Polaris - wymiary
Długość 100 cm
Szerokość 44 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Argon
Pozostałe informacje
Materiał drewno/metal/szkło
Typ gwintu E27
Max moc źródła światła 60W
Ilość źródeł światła 2
Klasa szczelności (IP) IP20
Gwarancja 2 lata