Praktyczna lampa do twojego salonu i jadalni

Wisząca dwupłomienna lampa Polverara to ciekawy sposób na oświetlenie większości domowych pomieszczeń. Zawiesisz ją w pokojach, kuchni, jadalni, gabinecie. Sprawdzi się w biurze, sklepie, kawiarni. Jej przyjemna dla oka kolorystyka sprawi, że pomieszczenie, w którym się znajdzie, zyska przytulną atmosferę. Można dopasować ją do wystroju nowoczesnego, klasycznego, minimalistycznego, eklektycznego.

Lampa Polverara jest zrobiona z metalu i szkła. Ten pozornie dość prosty model ma wiele uroku, dlatego niejedna osoba chętnie zobaczy go w swoim salonie. Na długich zawiesiach, przytwierdzonych do podłużnej podsufitki znajdują się dwa szklane klosze w kształcie walca.

Źródłami światła są tutaj żarówki, które trzeba dobrać osobno. Warto postawić na energooszczędne żarówki LED. Kolory lampy to stylowe połączenie czerni i bursztynu (klosze). Wymiary wynoszą: 18 × 75 × 150 cm.

Będzie świetnie wyglądać nad drewnianym stołem w jadalni lub salonie, pośród gustownych dodatków w ciepłych, stonowanych barwach.

Wymiary
Długość 18 cm
Szerokość 75 cm
Wysokość 150 cm
Do pobrania