Lampa wisząca Rame 120 × 15 cm – wysoka jakość, którą poczujesz!

Marzysz o wyjątkowym, odpowiednio oświetlonym wnętrzu, w którym zagości niepowtarzalny styl i blask? Mamy dla Ciebie propozycję! Lampa wisząca Rame 120 × 15 cm bez wątpienia sprawi, że Twoja nowoczesna, klasyczna, modernistyczna, glamour oraz skandynawska aranżacja stanie się jeszcze bardziej atrakcyjna i stylowa! Produkt doskonale sprawdzi się jako główny element oświetlenia salonu, sypialni, jadalni, kuchni bądź pokoju gościnnego.

Lampa wisząca Rame 120 × 15 cm to produkt wysokiej jakości stworzony z metalu. Jej kolor to miedziany. Posiada klasę szczelności IP20.

Źródłem światła lampy jest żarówka z dedykowanym typem gwintu E14 (brak źródła światła w komplecie). Maksymalna moc wynosi 40 W. Lampa wisząca Rame 120 × 15 cm szczególnie dobrze zaprezentuje się w małych i średnich wnętrzach o wysokim suficie.

Wysoka jakość i wyjątkowy design sprawią, że lampa wisząca Rame 120 × 15 cm stanie się nieodłącznym elementem Twojej aranżacji. Możesz mieć pewność, że produkt zostanie u Ciebie na długo!

Wymiary
Średnica 15 cm
Wysokość 120 cm
Waga 1.4 kg
Do pobrania