Lampa wisząca Ravena – stylowa i prosta

Lampa wisząca Ravena to wyjątkowa propozycja oświetlenia sufitowego. Pozornie prosty model zaskakuje kolorystyką oraz ilością ozdobnych elementów, stanowiących o atrakcyjnym designie lampy. Dymne szkło zapewnia kameralne i nastrojowe oświetlenie.

Największą ozdobą lampy wiszącej Ravena jest okrągły klosz wykonany z dymnego szkła. Dekoracyjne żłobienia podkreślają designerski charakter lampy. W środku znajduje się czarna oprawka na żarówkę, która koresponduje z ozdobną tuleją umieszczoną na prostym czarnym zwisie. Całość podtrzymywana jest przed podsufitkę o tym samym kolorze.

Jednopłomienna lampa Ravena pozwala na montaż żarówki E27 o maksymalnej mocy 10W. Transparentny klosz sprawia, że najlepszym wyborem będzie modna żarówka filamentowa. Klasa szczelności IP20 zwiększa trwałość lampy i chroni jej konstrukcję przed kurzem.

Lampa o wymiarach 107,8x15 cm to dobry wybór do średniej wielkości pomieszczenia. Lampa Ravena świetnie sprawdzi się w aranżacjach w stylu modernistycznym lub wnętrzach boho lub vintage.

Wymiary
Szerokość 15 cm
Wysokość 107,8 cm
Waga 4 kg
Do pobrania