Lampa wisząca Ravena – nastrojowe oświetlenie

Szukasz wyjątkowego oświetlenia do Twojego wnętrza? Lampa wisząca Ravena zachwyca stylową kolorystyką i dopracowanym wzornictwie, które decydują o atrakcyjnym designie lampy. Ciemne czarne szkło zapewnia nastrojowe oświetlenie. To dobry wybór do sypialni lub salonu.

Lampa wisząca Ravena wyróżnia się okrągłym kloszem wykonanym z czarnego szkła. Efektowne żłobienia podkreślają dekoracyjny charakter lampy. Ozdobne wykończenie w kolorze złotym łączy się z podłużną tuleją umieszczoną na prostym czarnym zwisie. Całość podtrzymywana jest przed okrągłą, dyskretną podsufitkę.

Lampa Ravena posiada pojedynczą oprawkę, w której możesz umieścić żarówkę E27 o maksymalnej mocy 5W. Najlepiej sprawdzi się źródło światła o ciepłej temperaturze barwowej. Klasa szczelności IP20 chroni konstrukcję lampy przed kurzem i zwiększa jej trwałość.

Wymiary 108,5x36x15 cm sprawiają, że lampa wisząca Ravena daje liczne możliwości aranżacyjne. Możesz umieścić ją nad łóżkiem, blatem stołu lub stolikiem kawowym. Oświetlenie świetnie sprawdzi się w aranżacjach w stylu boho lub vintage.

Wymiary
Długość 15 cm
Szerokość 36 cm
Wysokość 108,5 cm
Waga 3.5 kg
Do pobrania