Lampa wisząca Reto – stylowe oświetlenie Twojego salonu

Szukasz pomysłu na oświetlenie salonu lub jadalni? Lampa wisząca Reto zachwyca nowoczesnym designem i oryginalnym kształtem. Stylowy klosz o średnicy 50 cm stanie się prawdziwą ozdobą Twojego wnętrza. Ażurowa konstrukcja zapewnia jasne oświetlenie i ciekawy efekt po włączeniu światła.

Lampa wisząca Reto wyróżnia się oryginalnym kloszem wykonanym z czarnego metalu. Symetrycznie wygięte krawędzie nadają lampie designerskiego charakteru i sprawiają, że całość prezentuje się bardzo lekko i nowocześnie. Lampa została umieszczona na czarnym prostym zwisie i minimalistycznej podsufitce o tej samej barwie.

Jednopłomienna lampa posiada oprawkę na żarówkę typu E27 o maksymalnej mocy 40W. Precyzyjne i jasne oświetlenie świetnie sprawdzi się jako główne światło w dużym pomieszczeniu. Klasa szczelności IP20 chroni lampę przed dostępem kurzu.

Lampa wisząca Reto to sposób na efektowną i stylową aranżację. Lampa świetnie sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach w stylu loftowym lub skandynawskim i eklektycznych aranżacjach.

Wymiary
Średnica 50 cm
Wysokość 130 cm
Waga 1.14 kg
Do pobrania