Lampa wisząca Ring – przyszłość nazywa się LED

Jeśli szukasz oświetlenia o futurystycznym wyglądzie, które będzie na tyle efektywne, aby mogło oświetlić nawet bardzo dużą przestrzeń, lampa wisząca Ring jest produktem dla Ciebie. Jej wyjątkowy design idzie w parze z funkcjonalnością opartą na nowoczesnych rozwiązaniach. Wbudowany moduł LED o mocy 60W jest energooszczędny, co przekłada się na bardzo niskie zużycie prądu.

Biała oprawa oświetleniowa z metalu i akrylu sprawdzi się w obszernym salonie, jasnej, sterylnej łazience, a także salonie kosmetycznym czy galerii sztuki. Dzięki normie szczelności IP20 nie będziesz musiał martwić się tym, że drobinki kurzu przedostają się do wnętrza konstrukcji. Tym samym utrzymanie urządzenia w czystości będzie prostsze w porównaniu do tradycyjnych lamp.

Lampa sufitowa zawieszona jest na pięciu cienkich linkach, dzięki czemu konstrukcja sprawia wrażenie unoszącej się nad ziemią. Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

Lampa wyposażona jest w pilot zdlanego sterowania umożliwiający włączanie/wyłączenia lampy oraz niezależne włączanie jednego lub dwóch pierścieni jednocześnie.
Wymiary
Długość 50-90 cm
Szerokość 60 cm
Średnica 60 cm
Wysokość 50-90 cm
Waga 6 kg
Do pobrania