Lampa wisząca Rise biało-czarna – klasyczny element oświetlenia w nowoczesnym wydaniu

Klasyczny i ponadczasowy styl, jakim charakteryzuje się lampa wisząca Rise biało-czarna doskonale odnajdzie się w pomieszczeniach urządzonych w stylu nowoczesnym, klasycznym, eleganckim, minimalistycznym oraz modernistycznym, ale nie tylko! Lampa świetnie spełni swoją rolę w pozostałych aranżacjach – jej uniwersalny design pozwoli dopasować ją do wielu rodzajów wnętrz. Umieść ją w towarzystwie innych lamp bądź jako samodzielny element oświetlenia i ciesz się pięknym wnętrzem na długo!

Lampa wisząca Rise biało-czarna to produkt wysokiej jakości wykonany z metalu oraz szkła. Wymiary: długość: 25 cm, szerokość: 25 cm, wysokość: 160 cm. Lampa ma klasę szczelności IP20.

Źródłem światła lampy jest żarówka z typem gwintu E27 (brak źródła światła w zestawie). Maksymalna moc wynosi 40 W. Lampa wisząca Rise z uwagi na budowę idealnie spełni swoją rolę w średniej i dużej wielkości wnętrzach.

Zobacz jak wiele korzyści wniesie do Twojego wnętrza oferowana lampa wisząca Rise biało-czarna i pozwól, aby stało się ono doskonale oświetlone i niezwykle atrakcyjne!

Wymiary
Długość 25 cm
Szerokość 25 cm
Wysokość 160 cm
Waga 2.2 kg
Do pobrania