Lampa wisząca Rise biała antyczna – unikalna forma oświetlenia Twojego wnętrza

Zakochaj się w ponadczasowym stylu, jaki posiada oferowana lampa wisząca Rise biała antyczna i stwórz z jej pomocą oryginalne, idealnie oświetlone wnętrze! Design produktu umożliwi dopasowanie go do pomieszczeń urządzonych w stylu nowoczesnym, eleganckim, klasycznym, modernistycznym, glamour oraz industrialnym. Lampa świetnie sprawdzi się jako pojedynczy element oświetlenia, jak również w towarzystwie innych lamp – to z kolei umożliwia umieszczenie jej w wielu rodzajach pomieszczeń.

Lampa wisząca Rise biała antyczna posiada wymiary: długość: 25 cm, szerokość: 25 cm, wysokość: 160 cm. Produkt został wykonany z wysokiej jakości metalu oraz szkła. Lampa ma klasę szczelności IP20.

Prezentowana lampa wisząca oferuje 1 źródło światła w postaci żarówki o typie gwintu E27 (brak źródła światła w komplecie). Maksymalna moc wynosi 40 W. Budowa lampy pozwala na jej aranżację w średnich i dużych pomieszczeniach, szczególnie tych posiadających wysoki sufit.

Ergonomiczna konstrukcja lampy pozwoli Ci w łatwy sposób zachować produkt w czystości, dzięki czemu przez długie lata możesz cieszyć się idealnie oświetlonym wnętrzem! Lampa wisząca Rise to produkt, który Cię nie zawiedzie!

Wymiary
Długość 25 cm
Szerokość 25 cm
Wysokość 160 cm
Waga 2.2 kg
Do pobrania