Elegancki płomień, czyli lampa Rocamar

Jednopłomienna lampa to świetny dodatek do wnętrza. Może posłużyć do oświetlenia konkretnego, wybranego przez Ciebie miejsca, w tym np. biurka, kanapy ze stolikiem kawowym czy toaletki. Ta elegancka lampa wisząca Rocamar zapewni oświetlenie, ale także będzie pełnić rolę interesującego elementu dekoracyjnego, który idealnie wpisze się w industrialne, nowoczesne czy eleganckie wnętrze.

Wewnętrzny klosz posiada ciekawy kolor — jest to miedź. Kojarzy się z nowoczesnością i szykownością. Bez wątpienia przyciąga wzrok i budzi zainteresowanie.

Lampa wisząca Rocamar to synonim wysokiej jakości. Charakteryzuje się świetnym wykonaniem oraz odpornością na wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Przy prawidłowej eksploatacji produkt ten posłuży Ci przez naprawdę długie lata!

Ten jednopłomienny model posiada maksymalną moc 60 W. Jego średnica wynosi 19 cm, z kolei wysokość — 110 cm. Dedykowana żarówka w tym przypadku to E27. Nie zastanawiaj się! Postaw na skuteczne rozwiązanie, jakim jest lampa Rocamar. Odśwież swoje wnętrze.

Wymiary
Średnica 19 cm
Wysokość 110 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo