Trzy, nowoczesne płomienie — lampa wisząca Rocamar

Lampa wisząca Rocamar to propozycja, obok której nie możesz przejść obojętnie. Jest nowoczesna i świetnie odnajdzie się we wnętrzach glamour, industrialnych, nowoczesnych czy klasycznych. Trzy, eleganckie płomienie oświetlą każde, dowolnie wybrane pomieszczenie.

Klosze lampy zostały wykonane z wysokiej jakości szkła. Reszta konstrukcji jest stalowa. Zapewnia to niebanalny efekt wizualny, ale także pożądaną trwałość. Wewnętrzny klosz posiada kolor miedziany, a jego zewnętrzna osłona — jest transparentna. Kolorystyka jest bez wątpienia nietuzinkowa i nie sposób jej pominąć!

Lampa wisząca Rocamar posiada trzy źródła światła o maksymalnej mocy 60 W. To w zupełności wystarczająco, by oświetlić małe lub średnie pomieszczenie.

Model ten posiada 78 cm głębokości, 19 cm szerokości oraz 110 cm wysokości. Ze względu na swoje stosunkowo niewielkie rozmiary, lampę umieścisz również w niewielkich pomieszczeniach czy ciasnych korytarzach, które dzięki niej — zyskają na odpowiednim oświetleniu i ciekawym designie!

Wymiary
Głębokość 78 cm
Szerokość 19 cm
Wysokość 110 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo