Lampa wisząca Rod – rozjaśni Twoje wnętrze!

Lampa wisząca Rod to sposób na stylową i niebanalną aranżację wnętrza. Złota kolorystka i oryginalny kształt upodabniają lampę do słońca. Całość utrzymana jest w nowoczesnej, oszczędnej stylistyce. Lampa posiada aż 9 źródeł światła, dzięki czemu świetnie sprawdzi się jako oświetlenie większego pomieszczenia.

Lampa wisząca Rod wyróżnia się oryginalnym projektem. 9 punków światła zostało umieszczonych na metalowych ramionach, które rozchodzą się koncentrycznie od centrum lampy. Każde z nich zostało wyposażone w metalową oprawę na żarówkę. Całość umieszczona jest na złotym łańcuchu i minimalistycznej podsufitce,

Dziewięciopłomienna lampa posiada oprawki przeznaczone do montażu żarówek typu E27 o maksymalnej mocy 60W. Takie rozwiązanie sprawia, że lampa daje jasne i precyzyjne światło. Klasa szczelności IP20 chroni jej konstrukcję przed kurzem.

Lampa wisząca Rod to praktyczny i stylowy wybór do wnętrza, w którym zależy Ci na jasnym oświetleniu. Lampa świetnie sprawdzi się w nowoczesnych i eklektycznych aranżacjach.

Wymiary
Średnica 70 cm
Wysokość 147 cm
Waga 3.95 kg
Do pobrania