Nowoczesna i pomysłowa do różnych pomieszczeń

Lampa wisząca Romb to bardzo ciekawe i oryginalnie wyglądające oświetlenie do wnętrz w stylu nowoczesnym, minimalistycznym i loftowym. Może wisieć zarówno w domu, jak i w barach, pubach, punktach usługowych i sklepach. Pasuje do salonu, kuchni, jadalni, pokoju młodzieżowego, gabinetu. Wnosi odrobinę nowoczesności do każdego wnętrza. Daje dużo światła i pasuje do różnych mebli oraz dodatków. Ta lampa nada charakteru każdemu pomieszczeniu.

Romb wykonano z metalu. Jest to lampa trójpłomienna, w której najciekawsze są klosze w kształcie przestrzennych piramidek lub trójkątów.

Źródło światła, które tutaj stanowią żarówki (gwint E27) nie jest osłonięte, więc blask rozprzestrzenia się bez przeszkód na całe pomieszczenie. Warto zainwestować w energooszczędne żarówki LED do lampy Romb. Lampa ma ponadczasowy czarny kolor. Wymiary wynoszą: 60 × 21/90 cm.

Dopasujesz ją do umeblowania, w którym występują elementy metalowe. Pasuje do czarnych mebli i ciemnych kolorów, ale odnajdzie się też w innych aranżacjach.

Wymiary
Szerokość 80 cm
Wysokość 95 cm
Do pobrania