Lampa wisząca Rossano – postaw na oryginalność

Ta lampa posiada oryginalną, "poplątaną" formę. Składa się z czarnych przewodów i podobnych do nich, metalowych elementów abażura. Patrząc na lampę wiszącą Rossano, na pewno nieraz spróbujesz rozplątać je w myślach.

Dzięki swojej unikatowej, surowej formie ta lampa wisząca będzie oryginalną ozdobą każdego nowoczesnego wnętrza. Czarno-biała lampa posiada cztery klosze osłonięte ażurową, metalową “siatką” i czarne, pasujące do metalowego abażura przewody. Są one przymocowane do solidnej prostokątnej podsufitki.

Lampa wykonana jest ze szkła oraz lakierowanej na czarno stali. Z uwagi na wymiary (regulowana wysokość 108 cm x 60 cm szerokości) sprawdzi się najlepiej w przestrzennych pomieszczeniach, np. szerokim i wysokim korytarzu lub w dużym salonie. Jej industrialny wygląd świetnie uzupełni również biurowe wnętrza.

Nowoczesny model wymaga dobrania czterech świetlówek E14 o mocy maksymalnej 15W każda. Posiada klasę szczelności IP20, co oznacza ochronę przed pyłkami i zanieczyszczeniami o średnicy 1,25 cm i większymi.

Wymiary
Szerokość 108 cm
Wysokość 60 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Argon