Lampa wisząca Roxane – elegancja w Twoim wnętrzu

Oświetlenie odgrywa niezwykle ważną rolę w każdym wnętrzu. Warto zadbać, aby główne źródło światła było dopasowane do wystroju pomieszczenia, a przede wszystkim do jego wielkości. Lampa wisząca Roxane doskonale sprawdzi się w salonie, sypialni, a także kuchni bądź jadalni. Świetnie odnajdzie się w nowoczesnych, eleganckich, klasycznych, oraz industrialnych wnętrzach, szczególnie tych posiadających wysokie sufity!

Lampa wisząca Roxane jest w kolorze czarnym. Została wykonana z wysokiej jakości stali oraz wytrzymałego szkła. Jej wymiary to: długość: 36 cm, szerokość: 54 cm, wysokość: 102 cm. Produkt posiada klasę szczelności IP20.

Lampa wisząca Roxane ma 4 źródła światła w postaci żarówek o typie gwintu E27 (brak źródła światła w komplecie). Maksymalna moc źródła światła wynosi 40 W.

Oferowana lampa wisząca Roxane to stylowa propozycja dla Twojego wnętrza! Produkt odnajdzie się głównie w średniej wielkości pomieszczeniach i z pewnością stworzy w przestrzeni niepowtarzalny klimat, który skradnie Twoje serce!

Wymiary
Długość 36 cm
Szerokość 54 cm
Wysokość 102 cm
Waga 3.6 kg
Do pobrania