Oryginalność w stylu loftowym

Lampa wisząca Roy to bardzo interesujący model, który nadaje się do oświetlenia różnych wnętrz, a ponieważ ma bardzo oryginalny design, będzie przyciągać uwagę i nada charakteru wnętrzu, które nie boi się nowoczesnych pomysłów. Dobrze się sprawdzi zarówno w salonie, jak i kuchni, jadalni, gabinecie, w nowoczesnym barze, pizzerii, kawiarni. Jest ciekawa i efektowna, na pewno nie przypomina tradycyjnego oświetlenia. Idealna do aranżacji loft i nowoczesnych.

Lampa Roy wykonana została z drewna i metalu. Ma bardzo ciekawy i niespotykany design. W wiszącej na linkach drewnianej klatce znajdują się cztery klosze w kształcie półkuli. Przypominają niewielkie reflektory, a ponieważ są ruchome, możesz dowolnie ustawić promień światła.

Źródłem światła są tu żarówki (gwint GU10). Wybór żarówek LED oznacza mniej zużywanej energii. Kolory lampy to dąb olejowany i czerń. Wymiary wynoszą: 90 × 30 × 120 cm.

Nowoczesna jadalnia lub kuchnia na pewno zyska, jeśli powiesimy lampę Roy nad stołem. Podobnie bar. Lampa pasuje do drewna, kamienia i metalu.

Wymiary
Długość 90 cm
Szerokość 30 cm
Wysokość 120 cm
Do pobrania