Efektowna, modernistyczna lampa do domu i nie tylko

Lampa Roy to bardzo ciekawy sposób na oświetlenie wnętrz w aranżacjach nowoczesnych, loftowych i skandynawskich. Jej pomysłowy design sprawia, że lampa zwraca na siebie uwagę. Można zawiesić ją w salonie, kuchni, jadalni i przedpokoju, ale odnajdzie się również w gabinecie i biurze. Ciekawy efekt można z nią osiągnąć w barze, pizzerii i innych lokalach gastronomicznych. Świetnie współgra z jaśniejszym wystrojem, ale można zestawić ją również z mocniejszą kolorystyką.

Do wykonania lampy Roy potrzebny był metal i drewno. Jej oryginalna forma stawia na różne kształty, to bardzo nieoczywiste rozwiązanie, ale dzięki temu lampa wygląda ciekawie.

W drewnianej klatce znajdują się cztery źródła światła o wyglądzie półkulistych reflektorów. Dzięki temu, że są one ruchome, sam decydujesz o tym, jak będzie padać światło, którego źródłem w lampie są żarówki. Ponieważ nie ma ich w komplecie, dobieramy je osobno. Warto postawić na energooszczędne ledowe. Kolory lampy to biel i dąb olejowany. Wymiary: 90 × 30 × 120 cm.

Będzie pasować do mebli białych i z jasnego drewna. Dobrze komponuje się z wystrojem wnętrz, gdzie dominuje biel, lub są drewniane podłogi. Zawieszona nad stołem w jadalni stworzy nowoczesną aranżację.

Wymiary
Długość 90 cm
Szerokość 30 cm
Wysokość 120 cm
Do pobrania